Var Kft.

Hölgyek és friss diplomások előnyben

Munkatársi gárdánk bővítésénél szívesen felveszünk frissdiplomásokat a magas kvalitást kívánó pozícióba és tudásukat saját képzéseinken fejlesztjük az elvárt szintre. Tudjuk, hogy az IT szakterületet zömében férfiak uralják, ezért örömmel vesszük hölgyek jelentkezését is!

Akarsz a 2005. év Családbarát Munkahelyén dolgozni?

Fontos számodra, hogy a munkahelyeden jól érezd magad, jó közösségben kamatoztathasd tudásod?
Számunkra fontos munkatársaink elkötelezettsége, lojalitása, ezért mindent megteszünk azért, hogy minnél inkább otthon érezd magad a VAR életében, kiegyensúlyozott hátteret tudhass magad mögött és megteremtsük azt a nyugodt és inspiráló légkört, mely a hatékony és kreatív munka elengedhetetlen feltétele.

Jelenleg betölthető pozíció: Informatikus / Rendszergazda

Leendő munkatársunk feladatai lesznek cégünknél és parnereinknél

  • rendszergazdai teendők ellátása,
  • felhasználók napi munkájának segítése,
  • operációs rendszerek konfigurálása és telepítése,
  • az operációs rendszer és az alkalmazások hibáinak feltárása és elhárítása,
  • mentési és helyreállítási folyamatok felügyelete,
  • hardvertámogatás

 Elvárások

  • Hardver, szoftver és hálózati megoldások megbízható ismerete
  • 1-2 éves szakmai tapsztalat
  • Microsoft alapú alkalmazások telepítésében, támogatásában való jártasság
  • Csapat és önálló munkára való képesség
  • Fogékonyság az új ismeretekre, technológiákra
  • Angol nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete
  • Kommunikációs és empatikus képesség
  • Magasfokú problémamegoldó és adminisztrációs képesség
  • Megbízhatóság

 Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai címek (Microsoft)
  • Saját gépkocsi
  • Red Hat vagy SUSE Linux ismerete

 Amit kínálunk

  • Izgalmas, érdekes, változatos feladatok
  • Új technológiák megismerése
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, jó hangulatú csapat